HV731JRTTD1824F
MFR.Part #
HV731JRTTD1824F
JLCPCB Part #
C5738166
Description
-55℃~+155℃ 1.82MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS