RK73G1ETTP1693C
MFR.Part #
RK73G1ETTP1693C
JLCPCB Part #
C2580325
Description
-55℃~+155℃ 100mW 169kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS