RN73H1JTTD1052A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD1052A05
JLCPCB Part #
C4002467
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS