RN732ATTD54R2F25
MFR.Part #
RN732ATTD54R2F25
JLCPCB Part #
C4010047
Description
-55℃~+155℃ 100mW 54.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS