RK73G1ETTP10R2F
MFR.Part #
RK73G1ETTP10R2F
JLCPCB Part #
C2579180
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 100mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS