RN73H1JTTD9102B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD9102B10
JLCPCB Part #
C3920803
Description
-55℃~+155℃ 100mW 91kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS