RN73H2ETTD3921F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3921F25
JLCPCB Part #
C4231219
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.92kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS