RN73R1JTTD2200D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD2200D100
JLCPCB Part #
C3955328
Description
-55℃~+155℃ 100mW 220Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS