RN731JTTD4421F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD4421F10
JLCPCB Part #
C5863246
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 4.42kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS