RK73G1ETTP16R2F
MFR.Part #
RK73G1ETTP16R2F
JLCPCB Part #
C2579164
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS