RN73R1ETTP4812C50
MFR.Part #
RN73R1ETTP4812C50
JLCPCB Part #
C3915369
Description
-55℃~+155℃ 48.1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS