RK73G1ERTTP4020F
MFR.Part #
RK73G1ERTTP4020F
JLCPCB Part #
C5870569
Description
-55℃~+155℃ 100mW 402Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS