HV732HRTTE8203D
MFR.Part #
HV732HRTTE8203D
JLCPCB Part #
C5765794
Description
-55℃~+155℃ 500mW 820kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS