RN732BTTD1823D25
MFR.Part #
RN732BTTD1823D25
JLCPCB Part #
C3972131
Description
-55℃~+155℃ 125mW 182kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS