RK73G1ERTTP4320F
MFR.Part #
RK73G1ERTTP4320F
JLCPCB Part #
C6973510
Description
-55℃~+155℃ 100mW 432Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS