RN732BTTD1822F50
MFR.Part #
RN732BTTD1822F50
JLCPCB Part #
C3952785
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS