RN73H1JTTD1130B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1130B25
JLCPCB Part #
C3969789
Description
-55℃~+155℃ 100mW 113Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS