RK73G1ERTTP4021F
MFR.Part #
RK73G1ERTTP4021F
JLCPCB Part #
C6388259
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.02kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS