RK73G1ERTTP1622F
MFR.Part #
RK73G1ERTTP1622F
JLCPCB Part #
C6647995
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS