RN732BTTD28R7D50
MFR.Part #
RN732BTTD28R7D50
JLCPCB Part #
C4175640
Description
-55℃~+155℃ 125mW 28.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS