RN73H2BTTD2262D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2262D10
JLCPCB Part #
C2562427
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS