RN731ETTP1112C25
MFR.Part #
RN731ETTP1112C25
JLCPCB Part #
C4193305
Description
-55℃~+155℃ 11.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS