RN732ATTD21R8B25
MFR.Part #
RN732ATTD21R8B25
JLCPCB Part #
C4221112
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS