RK73G2ATTD1332D
MFR.Part #
RK73G2ATTD1332D
JLCPCB Part #
C7340263
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS