RK73B1FRTTBL3R9J
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL3R9J
JLCPCB Part #
C2582291
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 20V 3.9Ω 30mW Thick Film Resistor ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS