RN732ATTD1912D100
MFR.Part #
RN732ATTD1912D100
JLCPCB Part #
C4325859
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS