SG73P2ERTTD2872F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD2872F
JLCPCB Part #
C7359946
Description
-55℃~+155℃ 28.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS