SG73S1JTTD330G
MFR.Part #
SG73S1JTTD330G
JLCPCB Part #
C4028711
Description
-55℃~+155℃ 200mW 33Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS