RK73B2HTTE915J
MFR.Part #
RK73B2HTTE915J
JLCPCB Part #
C2577939
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS