RK73B1FRTTBL3R0J
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL3R0J
JLCPCB Part #
C2582543
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 20V 30mW 3Ω Thick Film Resistor ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS