HV73V2ATTD1054F
MFR.Part #
HV73V2ATTD1054F
JLCPCB Part #
C4093035
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.05MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS