HV73V2ATTD1024F
MFR.Part #
HV73V2ATTD1024F
JLCPCB Part #
C4084752
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.02MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS