RN73H2ATTD4323D50
MFR.Part #
RN73H2ATTD4323D50
JLCPCB Part #
C4295176
Description
-55℃~+155℃ 125mW 432kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS