WK73S2ATTD2R21F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73S2ATTD2R21F
JLCPCB Part #
C4257550
Package
0508
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.21Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS