RK73H1HTTC2201F
MFR.Part #
RK73H1HTTC2201F
JLCPCB Part #
C173360
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS