HV73V2ATTD1154F
MFR.Part #
HV73V2ATTD1154F
JLCPCB Part #
C4133075
Description
-55℃~+155℃ 1.15MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS