SG73P2ATTD3903D
MFR.Part #
SG73P2ATTD3903D
JLCPCB Part #
C4343773
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS