HV732HTTE2154F
MFR.Part #
HV732HTTE2154F
JLCPCB Part #
C4280967
Description
-55℃~+155℃ 2.15MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS