HV732HTTE2104F
MFR.Part #
HV732HTTE2104F
JLCPCB Part #
C3965791
Description
-55℃~+155℃ 2.1MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS