RN73R1JTTD1820A05
MFR.Part #
RN73R1JTTD1820A05
JLCPCB Part #
C3923142
Description
-55℃~+155℃ 100mW 182Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS