RN73H1JTTD6190A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD6190A05
JLCPCB Part #
C4080358
Description
100mW 619Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS