PS101QJ0224T4E
MFR.Part #
PS101QJ0224T4E
JLCPCB Part #
C2793709
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 220kΩ 400V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS