HV732HTTE7154F
MFR.Part #
HV732HTTE7154F
JLCPCB Part #
C4294942
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.15MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS