RN73H1JTTD9761D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD9761D100
JLCPCB Part #
C4269650
Description
100mW 9.76kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS