HV732ATTD9314F
MFR.Part #
HV732ATTD9314F
JLCPCB Part #
C4067441
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.31MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS