P0805E1270FNT
MFR.Part #
P0805E1270FNT
JLCPCB Part #
C3953798
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 200mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS