HV732ATTD6814F
MFR.Part #
HV732ATTD6814F
JLCPCB Part #
C4160414
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.81MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS