SR732HTTE3R57F
MFR.Part #
SR732HTTE3R57F
JLCPCB Part #
C2600913
Description
-55℃~+150℃ 3.57Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS