P0805E1100FNT
MFR.Part #
P0805E1100FNT
JLCPCB Part #
C4332149
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 200mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS