HV732ATTD9313F
MFR.Part #
HV732ATTD9313F
JLCPCB Part #
C3943815
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 931kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS